Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Proč zrovna tohle?

9. července 2018 v 12:27 | já |  Moje psaní
Sama o sobě si myslím, že jsem nezákeřná a vyrovnaná, sice už bělovlasá ,žena. Zbytečně kolem sebe nekopu, nedělám peklo na pavlači, když mě polovička nas......, tak mlčím.
Proto nechápu, co se to děje!
Poslední dobou mívám velmi podivné sny. Vždycky všechno začne tak nějak nenápadně. Něco doma zapomenu, nechytím dopravní prostředek, v zaměstnání promeškám směnu. Všechno se snažím dohnat, najít, upravit, aby bylo použitelné.
Pak to začne, zjišťuji, že si na mě lidé ukazují, šeptají si o mé nechopnosti a usmívají se. jdu - li kolem. Snařím se najít cestu ven z města nebo budovy a všichni známí, jakoby se domluvili mě začnou chytat a snaží se mě potrestat. Utíkám, ale marně, vždycky mě někde chytí a v tom okamžiku se probouzím a jsem nesmírně ráda, že to byl jenom sen.
Ve včerejší verzi jsem na vlastní uši slyšela, že když mě nemůžou chytit, tak mě trochu přiotráví, přidusí, abych nemohla utéct.
Tak a teď mi někdo řekněte, co to má znamenat. Mezi těmi, kteří se snaží mě ulovit, jsou všichni, o nichř se domnívám, že mě docela rádi vidí a já je také.
Mívám sny různé, ale tohle se už po několikáté opakuje.
Tak proč?
 


Komentáře

1 MirekČ | Web | 9. listopadu 2018 v 0:56 | Reagovat

Těžko říct, možná by pomohl snář. Mi se totiž celý život sny nezdály (tedy údajně zdály, ale nepamatoval jsem si je). Teď poslední dobou, kdy mi stačí spát 4 hodiny, tak si sny pamatuju, ale mívají většinou reálný základ.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama