Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Já a moje záliby

12. dubna 2016 v 8:12 | já |  Moje psaní
Mám jich hodně a neustále přibývají. K lásce ke knihám a s ní související touze psát, patří fotografie doplňující mé literární pokusy. Následuje historie jako taková, pátrání po životě předků, potažmo životě v rodném městě. Nedá se říci, že bych se někdy nudila, ale neustále se objevují nové a nové podněty, které se snažím alespoň vyzkoušet. Můj synátor si na mě vymyslel další věc, o níž věděl, že se určitě ujme. Pod stromeček mi naložil knihu antistresových omalovánek, o nichž jsem do té doby neměla ani potuchy. Několik týdnů ležela kniha na nočním stolečku, pak jsem do ní párkrát nahlédla, zjistila, že je to docela zajímavé a dostala jsem chuť na malování. Pastelky se u nás už delší dobu nevyskytují, tak jsem se vydala nějaké nakoupit.
Na net,u po zadání - omalovánky pro dospělé - se objevilo neuvěřitelné množství odkazů. Omalovávání je fenomen a já do něj spadla zcela nepřipravena. Nakoupila jsem několik sad pastelek a začala se výtvarně projevovat. Zpočátku to šlo ztuha, ale opakování je matka dokonalosti, dnes už se za své výtvory nemusím stydět. Přibyl mě jeden obrovský kůň a den se smrskl na malinké kousíčky času, které používám na všechny své koně. Stádo začíná být neovladatelné, potřebovala bych přidat několik hodin ke každému dni, abych nasytila hladovějící záliby.
Už se nedivím, že nic nestíhám, ale nechci se rozloučit s žádnou oblíbernou činností, proto se omlouvám, všem, kdo byli zvyklí na můj denní příspěvek tady na netu. Nelze to splnit, ale budu psát, kdykoliv mi zbude chvilička. 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama