Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Tresor

29. října 2007 v 11:46 | ja |  Moje psaníTak jsem si po ránu uvařila hrníček kávy, vzala do rukou noviny, že budu číst a vypadla na mě hromada letáků a reklam. Není to nic zvláštního, stává se to denně. ale dnešní várka byla něčím jiná. To, že byla namočená ve vodě, jak napršelo do schránky, nemyslím. Že tam mezi mnoha papíry byl i dosti objemný telefonní seznam, také není až tak objevné, ale mezi mnoha jinými prospekty zářila vánoční nabídka jednoho nejmenovaného hyper, super, marketu. Mezi vánočními dary a dárky všeho druhu, se na mě zubil tresor na heslo. Krásný, smaltovaný, ne moc drahý, tresorek k zabudování do skříně.
Tak nevím, mám ho koupit , nemám ho koupit. Je otázka, co do něj budu moci po vánocích ještě zavřít. Peníze to nebudou určitě, s těmi člověk jen tak tak vyjde, šperků mám, co by se za nehet vlezlo, na ty nepotřebuju tresor, neboť je skoro všechny nosím celoročně na sobě, sbírku Mauritiu nevlastním, ta moje sbírka pohlednic, by se tam asi sotva vlezla, čítá skoro 15000 ks,
dokumenty tak ty tam také nevejdou, protože jak mi dnešní pošta připoměla mám tři pojistné smlouvy na motorová vozidla, další jsou na ....., je jich hodně a pochybuji, že by je někdo chtěl platit za mě.
Tak, co by jsme do toho tresorku zavřeli? Napadají mě samé zajímavé věci, např. čokolády, které mám nakoupené pro strýčka Příhodu, velké balení instantní kávy, o tu bych se nechtěla nechat připravit, neboť ji miluji. Poslední litrovku pravé domácí slivovice? Tu mám také ráda, ale na tu stačí přítmí naší komory.
Tak nic káva je vypitá, letáky jsem probrala, bože, jak brzy budou vánoce, ještě dočtu poslední stránku novin a konec. Konec siestě a trošku zmatenému blábolení. Vstávej ze židle, čeká, tě práce!
 


Komentáře

1 duna | Web | 29. října 2007 v 20:53 | Reagovat

Myslím, že vzhledem k využitelnosti onoho trezorku by to byly vyhozený peníze ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama