Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Přežít ten měsíc

31. října 2007 v 8:00 | ja |  Moje psaní
Nezadržitelnost blížících se vánoc ve mě zvolna vyvolává stres. Ne, že bych byla člověkem, který tak silně svátky i to je před nimi , prožívala, ale přeci jenom. Dárky, ach jo, každý rok si spílám a laju, že jsem nedodržela svoje loňské rozhodutí o nákupu dárků průběžně. Letos je to stejné. Ve své tajné skrýši nemám nic, vůbec niv. To je teda věc. Večer než usnu, marně přemýšlím, co a komu. Je to horší než lustit sudoku.
Když jedni dostanou za ---, Kč, druzí musí dostat stejně, to je jasné, ale co. Jedni by něco do kuchyně, druzí naopak, křičí, jen ne praktickou věc. Mladším se líbí něco jiného než starším, děvčatům něco jiného než chlapcům. A já to mám řešit, ještě navíc jedni bydlí ve městě, druzí skoro na vesnici.
Nemám ráda peníze do obálky, to zásadně neprovozuji, Letáků je denně plná schránka, ale nic mi to neříká. Procházím obchody a hledám. Věcí je plno, ale nic co by mě zaujalo. To teda zase bude měsíc, už aby bylo po vánocích. To si pak s klidem užívám pohádky, cukroví, a ani mi nevadí, občasná služba mezi dny volna. Doufám, že jsme na tom všichni stejně a už se společně těšíme na čas, který následuje po rozbalení dárků. Všechno to z nás opadne a pak teprve přichází ta pravá pohodička!!
 


Komentáře

1 ♣ Mekenzie :o) ♣ | Web | 31. října 2007 v 10:21 | Reagovat

... tak to nejsi sama ...řeším to samé

holka chce monchici a manžel baťoh na motorku mamince foťák digi a tchýni dvd péřehrávač.. tak to snad seženu :o) moc dárku nekupuji dospělím 1 a dětem do 10 dárků ...

2 Zdenka "ren." | 31. října 2007 v 21:24 | Reagovat

Já miluju vánoce, zvláště čas adventu. Nešílím s úklidem, ten dělám průběžně,peču už taky jen pár kousků a tak si v tomto čase zapaluju svíčky,pouštím si příslušnou muziku a nasávám si tu atmosféru, která k tomuto času patří.Můžu si to dovolit, neb děti už z hnízda vylétly,tak si to pěkně užívám.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama