Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Když manžel není doma

31. října 2007 v 15:53 | ja |  Moje psaní
Tak a vysavač netáhne a netáhne. Asi se ucpala hadice. Marně se s ní pokouším třást, nic, Tak to je pěkný, jak to teď dovysávám. Znáte to, když chlap není doma, vždycky se něco pokazí. Jako onehdá. Ještě bylo krásně a já se rozhodla posekat zahradu. Vytáhnu sekačku, zapojím dráty a šňůry, začnu sekat ssssssssss, ze šňůry se zajiskří a sekačka stojí. A tak je to pořád. Bojler se pokazí samozřejmě, když je u nás tichá domácnost a já se zapřísahám, že chlapa k ničemu nepotřebuju. Pořádá-li jejich pánská společnost nějakou akci, můžete si být jisty, na více jak sto procent, že zárověň se zabouchnutím dvěří vám vypoví poslušnost zámek u dveří.
Jako jednou, je to už hodně let nazpět. Manžel se svými kamarády se vypravil na houby. Moc ráda jsem tomu nebyla, neboť "znám svého muže" ale nakonec jsem to odsouhlasila, nic jiného mě nezbylo. Děti jsme ještě neměli, naštěstí, neboť si celou situaci za jejich přítomnosti nedokážu představit. Manžel odešel, já doprala prádlo, vzala koš s prádlem a šupajdila na půdu. Věším, věším a tu najednou větřík či kýho výra, dveře se zabouchly a jako naschvál, nešlyotevřít. Klíček zaskočil a mě uvěznil na půdě. Naštěstí v té době ještě žila maminka, která se vracela z nákupu a po nějaké chvíli mě vysvobodila. Uf, to bylo tak tak, možná, že bych tam seděla ještě dnes.
A tak to máte se vším, můžeme být emancipované jak jen to jde, příští okamžik nám to vrátí i s úroky , Proto buďme rády, že ta naše zlatíčka máme. Bez nich bychom ani nevěděly , kolik věcí vlastně se dá pokazit a jak je mužský doma potřeba. Hýčkejme si je (potvůrky) a važme si jejich šikovných ruček. Jo, a teď musím nějak spravit tu ucpanou hadici, držte mi palce, manžel ještě nedorazil domů....
 


Komentáře

1 Jarda | Web | 3. listopadu 2007 v 9:12 | Reagovat

Ano,je to tak,ještě že nás máte.Ale my bez vás bychom také byli jen poloviční.:-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama