Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Čísla do Sportky

9. října 2007 v 22:45 | ja |  Moje psaní

Tak si asi dám Sportku. Dneska jsem měla pocit, že bych mohla vyhrát. Jenže, kde vzít ta správná čísla. Ráno jsem vstávala s pocitem, že mám volno, je úterý a venku je celkem solidně. Úterý - 2.
Uvědomila jsem si, že nemám zaplacený Internet, proto jsem se vydala do města. Potkala jsem kamarádku, kterou jsem už dlouho neviděla. Pozvala jsem ji na kávu do nově otevřené kavárničky ve městě. Při řeči jsem si vzpoměla na to, že se blíží Všech svatých. Tzn. upravit hrob, koupit kytky a světla. Z jedné kávy bylo hned hodinové posezení a útrata - 56. Prošla jsem se městem, stavila se u bankomatu, tam fronta. Pak nákup v Albertu a fofrem domů. Ve schránce několik šeků a vrácenka za vodu. Prý to vrátí do měsíce, to by bylo 9. Ještě pár dnů bude asi hezky, ale už to dlouho nebude. Přesadila jsem kytičky a při té příležitosti jsem si vzpoměla, že jsem nekoupila misky pod květináče. No, tak až zítra. Mám to spočítaný, že jich potřebuju 13, pět malých, sedm středních, jednu velikou. Na oběd jsem si tentokrát udělala palačinky s tvarohem a povidly, snědla jsem 3. Oprat a pak žehlení, to zabralo půl odpoledne. Vyměnila jsem šňůry na půdě, zametla dvůr a trochu se proskotačila s Elinkou. Vzala knihu a sedla do vyhřátého křesla. Začetla jsem se tak, že jsem nevnímala čas. Až ubývající světlo mě upozornilo na pokročilou dobu. V televizi právě začínaly regionální zprávy - 18. No, tak a najednou je těch čísel akorát. Co kdybych je vsadila, myslím, že by to mohlo vyjít. Zkusím to a pak se s vámi podělím o výsledek.
Nikdy jsem ještě nic nevyhrála, možná, se to podaří dneska. Sazka slaví 5O výročí, tak třeba něco zbyde i na mě.
 


Komentáře

1 ♥SONRISA♥ | Web | 9. října 2007 v 23:48 | Reagovat

Tak dáme čísla spolu dohromady, já ještě nikdy nic nevyhrála, tak to můžeme zkusit, co říkáš?

Pokud jsi také ještě nevyhrála, tak to máme dobré skóre, protože můj mužíček říkal, že mínus a mínus přece dává plus, no ne?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama