Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Jen tak

26. srpna 2007 v 21:00 | ja |  Moje psaní

Dnešní odpoledne jsem zcela věnovala nic nedělání. No, nic nedělání, jak se to vezme. Upekla jsem Švestků koláč švestkový, jehož recept opatruji jako oko v hlavě, neboť je hrozně rychlý a dobrý. Pak jsem udělala tatinovi na hlavě mech a šla si chvíli na zahradu odpočinout po noční. No, odpočinout, jak se to vezme. Elis lítala jako divá, když zjistila, že ji tam nenechávám samotnou, stále nosila hračky a chtěla si hrát. Když ji to omrzelo začala na mě dorážet jakási bzučící příšera. Tak jsem ji chvíli snažila dohonit a zabít, ale kdepak. Ona byla přece jenom rychlejší. V bytě bylo jako v chlebové peci, vzala jsem si teda rozečtenou knihu - Bílá masajka, a šla na první schodek do sklepa. Nemíváme tam jenom pivo, to ostatně má být na sedmém, ale je jich jenom 5, sedávám tam i já, když chci mít chvíli klid. Nikdo to neví a je tam velice příjemně.
Po přečtení asi 3 kapitol, mě to přestalo bavit i šla jsem si dát studenou sprchu. Ta úleva!! Ale bohužel trvala jenom chvilku. Zrzek svítil a topil! Chvíli jsem jen tak honila myšlenky hlavou, pak jsem sedla k PC a nachystala si nějaké to "žvatlání" šak to znáte. No a už je večer a zítra ráno, opět do práce. Ten čas a to nicnedělání tak rychle utíká, až je to nepříjemné.
Když byl člověk školou povinné robě, zdály se mu dva měsíce prázdnin nekonečně dlouhé, a teď. než se nadějeme je tady konec srpna a s ním i tma. Aby jste rozuměli, ráno vstáváte a jdete na vlak za tmy, večer se vracíte také za tmy. Nic už velice člověk nepodělá a den je stále kratší a kratší. No, ale má to také něco do sebe. Já ráda čtu, tak opět najdu a opráším průkazku do knihovny a pustím se do nových, krásných titulů. Docela se těším, nebyla jsem tam teď skoro půl roku. Bude tam asi zase něco co mě upoutá.
Ale ne, Elis, chce zase jít na zahrádku, tak jo, nechám psaní a jdu. Tak zase zítra!!!
 


Komentáře

1 Karel | 27. srpna 2007 v 8:49 | Reagovat

Opravdu jenom pět schůdků? Myslel jsem, že je jich víc. Když jsem tam jednou padal...

2 jm | Web | 29. srpna 2007 v 10:42 | Reagovat

Perfektní fotka (a asi i perfektní místo na zahradě)!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama