Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Užít si dovolené

25. července 2007 v 13:58 | ja |  Moje psaní

Dovoluji si!!! Počasí je jaké je, ale mi to nevadí. Klidně se ráno dívám z okna jak prší, mám to dokonce ráda (když do toho deště nemusím vstávat a jít). Udělali jsme si s tatínkem kávu, sedli do pokoje a poslouchali jak déšť klepe na okap. Elis (naše malá jezevčička) se uvelebila na své podušky na balkon pod střechu a spí. Přemýšlíme,co si počneme s volným dnem. Já bych věděla, ale má drahá polovička by to neakceptovala. Rozhodla jsem se, urychleně zpracovat rajčata, udělat lečo. Pak se podívám do sklepa, jak jsme na tom se zavařovacími sklenicemi. Už, už začínám čistit papriky, když se ohlásí návštěva.
Páni, tak to jsem nečekala! Kamarádka z práce jela přes naše město na chalupu a rozhodla se mě navštívit. Jsem ráda, že nemusím zpracovávat tu zeleninu! Ale co,to? Mirka vytahuje z kufru dětskou vaničku - světe zboř se- plnou rajčat, paprik a okurek!! Pokoušejí se o mě dva infarkty, každý z jiné strany. "Myslela jsem si, když už mám zavařeno a teď budeme na chalupě, že by se to doma zkazilo. Tak Ti to vezu, protože vím, že ty to nepěstuješ. Budeš mít alespoň čím zahnat dlouhou chvíli." Koktám něco o tom, že je hodná a děkuji, zvu je na kávu, ale nemají čas. Spěchají, aby už byli na chalupě a užívali si volna. Ještě jedno zamávání a mizí za rohem.
Tak, teď stojím v kuchyni nad plnou vankou zeleniny a přemýšlím, co,že jsme to vlastně s drahou polovičkou chtěli odpoledne dělat. Ono je to vlastně už zcela jedno Z vaničky se na mě šklebí papriky a rajčata, a posměšně vykukují okurky. Zdá se, že z toho mají škodolibou radost. Já teda rozhodně ne, béééé.
 


Komentáře

1 Hablina | Web | 26. července 2007 v 19:25 | Reagovat

Aj bože, jak do dopadlo? Mně by fakt trefil šlak, zavařování je činnost, které neholduji.

2 juky | Web | 26. července 2007 v 23:09 | Reagovat

No co zapojila jsem manžílka a nadělala lečo, co mi zbývalo jiného, ne.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama