Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Něco o autorce

18. června 2007 v 8:50 | ja |  Moje psaní
Jsem dříve narozená, doposud zaměstnaná žena. Vlastním manžela,dva dospělé syny a pejska.
V městě, žiju od narození, do zaměstnání dojíždím. Mé zájmy jsou více než pestré. Sbírám kuchařské recepty, staré i nové kuchařky. Od dětství se mi líbí četba a psaní. Papíry, které jsem popsala
by se jistě na jeden nákladní vůz nevešly. Mám sbírku pohlednic (asi 10.000 ks), velikou poděděnou knihovnu se spoustou zajímavých i méně zajímavých knih. Bydlíme v rodinném domku se zahradou. Tu jsem si upravila, aby mě dala co nejméně práce a co nejvíce možnosti oddechu. Relaxuji na ní při sečení trávy. Nepěstuji žádnou zeleninu, raději si koupím. Nejsem počítačově nadaná, neznám řeči. Proto, když se mi podařilo rozjet tento blog, zářila jsem nadšením a všem známým jsem to hned oznamovala s určitou hrdostí. Poslední dobou brouzdám světem internetu a pokouším se najít něco, čím bych si blog vyspravila. Hochy otravovat nemíním, musím sama! Miluji houbaření, procházky v dešti a pohled na bouřku z okna. Cestuji rovněž ráda i když, poslední dobou jen po internetu. Navštívila jsem několikrát bývalé SSSR, NDR, byla jsem v Rakousku, Polsku, Francii a NSR, rovněž Maďarsko jsem kdysi navštívila. Nyní už jen prohlížím staré pohlednice a netové stránky. Doufám, že v důchodku mě čekájí další výlety.
Své stránky píšu pro svou radost a případné potěšení druhých.
 


Komentáře

1 espoo | Web | 23. července 2007 v 14:04 | Reagovat

To jsem ráda, že nejsem jediný milovník psaní. I když to moje by zatím asi nákladní auto nezaplnilo :)

2 DědaLebeda | Web | 19. května 2008 v 0:30 | Reagovat

Tak že - spisovatelka. A já se divím, že co druhý den to nový spot.

Houbaření, pohled na bouřku také mohu, k tomu rybaření, PC,kterému jsem se bránil jako čert se stal prostředníkem k poznávání lidiček, jako jsi Ty a bez něj by toto bylo pro mne TABU.

---(:-§O)))   ,.DL.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama