Nejstrašnější nedůvěra - nedůvěra v sebe!

Havěť

3. června 2007 v 12:38 | ja |  Moje psaní
Jsou všude. Stále jsou kolem nás. Kdo? No havěť.
Sednete si do trávy - mravenec se hned příjde podívat. Vaříte? No jistě v kuchyni máte letecký den! Moucha za mouchou startují a nalétavají na Vás v okamžiku, kdy vytahujete horký plech z trouby, krájíte maso, nebo mísíte těsto. A teď co s tím? Po čele vám teče pot, ruky máte od těsta a moucha bzučí a obtěžuje.
Včera jsem cestovala lokálkou. Utahaná, znavená dvaníctihodinovou směnou. Pohodlně opřená o sedadlo, usínala jsem. Už , už se mi něco zdálo, když v tom písnička bzzzz... Otevírám oči a hleďme moucha . Všechna okna zavřená, nikde otvor, a přesto je tady. Pochoduje si po okně ,jakoby nic, a jsem si zcela jistá, že mě po tisíciočkách ( nebo kolik jich vlastně moucha má) pozoruje. Jakmile zavřu oči a snažím se relaxovat, začne zpívat bzzzzz..... Ruka mi vylétne, ale moucha je pryč. Nemám na ni. Tak se to opakuje celou cestu.
Havět zkrátka vítězí a člověk, nejvyšší článek potravinového řetězce, jenž by měl být vítězem, je stále porážen. Někde jsem četla, že hmyz, potažmo ona havěť, má nejlepší předpoklady pro přežití všech katastrof.
No nazdar! To jsou dobré vyhllídky.
 


Komentáře

1 DědaLebeda | Web | 18. května 2008 v 23:52 | Reagovat

Vyhlídky - nevyhlídky, říká se že člověk si musí zvyknout na vše.

Viděla jsi někdy Somálské děti???

ani to s nima nehne - blbej příklad viď???????????

---(:-§o)))   ,.DL.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama